Klub Polska 2025+
Spotkania

2020.10.22 Pół roku pandemii – jak radzimy sobie w walce z koronawirusem?

Wspólnie ze Związkiem Banków Polskich zorganizowaliśmy zdalną debatę Klubu Polska 2025+. Była to druga odsłona wspólnej dyskusji na temat aktualnej sytuacji w obszarze walki z pandemią. W poprzedniej, czerwcowej debacie, zatytułowanej „Pandemia Covid-19, a inne choroby współczesnego świata. Co pozwolił nam ujrzeć obecny kryzys?” naszymi panelistami byli prof. Witold Orłowski, red. Edwin Benedyk oraz prof. Bogdan Góralczyk.
W trakcie bieżącej debaty omówiliśmy aktualną sytuację w zakresie rozwoju pandemii Covid-19, jej dotychczasowy przebieg, konsekwencje dla gospodarki i życia społecznego, a także porozmawialiśmy z udziałem internautów o innych ważnych problemach naszego społeczeństwa, które dały o sobie znać w czasie epidemii. W debacie transmitowanej przez kanał Youtube portalu alebank.pl oraz w bankier.tv wzięło udział około 100 uczestników. Zaczęliśmy od wstąpień wprowadzających Prezesa PAN prof. Jerzego Duszyńskiegodr Michała Sutkowskiego, Prezesa Warszawskich Lekarzy Rodzinnych oraz Piotra Fica, Wiceprezesa Biomedu Lublin S.A. Uczestnicy wydarzenia zadawali panelistom pytania przez formularz sieciowy.

Dłuższa relacja ze spotkania jest dostępna na portalu alebank.pl, a poniżej nagranie ze spotkania. W ciągu pierwszych 3 dni od umieszczenia (22- 25.10) materiał został wyświetlony ponad tysiąc razy.

nagranie z wydarzenia

I kilka zrzutów ekranu wykonanych w trakcie trwania spotkania: