Prelegenci Spotkania Klubu Polska 2025+
Spotkania

2023.02.21 Wiarygodność ekonomiczna Polski i jej znaczenie w nowych realiach gospodarczych

Dzisiejsza współorganizowana przez PFAG debata Klubu Polska 2025+, której tematem była „Wiarygodność ekonomiczna Polski i jej znaczenie w nowych realiach gospodarczych” odbyła się w trybie hybrydowym. Wprowadzeniem do dyskusji były wystąpienia prelegentów: prof. Jerzego Hausnera; Przewodniczącego Rady Programowej Open Eyes Economy Summit, prof. Krzysztofa Jasieckiego z Uniwersytetu Warszawskiego, Członka Kapituły Klubu Polska 2025+, Wojciecha Kostrzewy; Prezesa Polskiej Rady Biznesu oraz Zbigniewa Jakubasa, Prezesa i właściciela Grupy Kapitałowej Multico oraz Przewodniczącego Rady Gospodarczej przy Marszałku Senatu RP.

Punktem wyjścia do debaty był raport pt.: „Indeks wiarygodności ekonomicznej Polski”, przygotowany przez grupę ekspertów pod kierownictwem prof. Hausnera. Raport znajduje się na stronie: https://oees.pl/raporty/

Nagranie z debaty jest dostępne na stronie: Związku Banków Polskich (o ile nie zostanie dodatkowo obrobione warto przewinąć początek nagrania – właściwe nagranie spotkania rozpoczyna się ok. 00:30:10)